Kim jestem? :)

Mówcie mi po imieniu, po prostu JACEK! Jestem Pasjonatem fotografii, miłośnikiem emocjonujących kadrów i tworzenia nieśmiertelnych pamiątek…

Pracując ze mną zawsze odczujecie, miłą i luźną atmosferę i zawsze możecie liczyć na moją pomoc i wsparcie w temacie zdjęć, ślubu, wesela, organizacji. Chętnie pomogę w doborze Dj’a (Polecam Dj Remi!!) czy doradzę w sprawię miejsca na sesję.

Podchodzę do zdjęć ślubnych na luzie, niczego nie narzucam a jednie zapisuje dla Was najpiękniejsze momenty w dyskretny sposób. Fotografią ślubną zajmuję się od 2008 roku, nie przerwanie prowadząc działalność gospodarczą, pracowałem z wieloma parami młodymi i za każdym razem była to wspaniała przygoda i zabawa, a to pozawala mi posiadać już znaczne doświadczenie w tematyce ślubnej, obecnie mija 12 rok jak fotografuję śluby i nie tylko. Oprócz bycia fotografem jestem szczęśliwym ojcem dwójki łobuzów, kocham muzykę i świeże powietrze. Interesuję się także samochodami i nowymi technologiami. Dziś jestem tu gdzie jestem, ponieważ zawsze miałem serce do tego co robię… W fotografie wkładam maksymalne zaangażowanie, uczucia i pasję, ponieważ nie jest to dla mnie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim możliwość realizacji wspaniałego hobby.

Co dalej? Nic prostszego! Zapoznaj się dobrze ze stroną i moimi zdjęciami a następnie wyślij mi swoje zapytanie, jeśli tylko wasz termin będzie dostępny możemy porozmawiać o warunkach współpracy.

Posiadam dyplom artysty fotografika Krakowskich Szkół Artystycznych, członkostwo w MYWED, stowarzyszeniu zrzeszającym najlepszych fotografów ślubnych z całego świata oraz FEARLESS PHOTOGRAPHERS. Jestem polecany przez ZANKYOU oraz zostałem wyróżniony w gronie 11 wybranych fotografów ślubnych przez lajfstajlowy magazyn WESTWING. Przez ostatnie kilka lat jestem regularnie wyróżniany przez branżowy plebiscyt Orły Fotografii w Kategorii Tychy. Top 10 w kategorii plener w serwisie Panujemywesele.pl 11/2020 + wywiad.