O MNIE

 

Kilka słów o mnie;) A więc nazywam się Jacek Blaumann i jestem pasjonatem fotografii, podchodzę do zdjęć ślubnych na luzie, podczas których niczego nie narzucam a jednie zapisuje dla Was najpiękniejsze momenty w dyskretny sposób. Fotografią ślubną zajmuję się od 2008 roku, nie przerwanie prowadząc działalność gospodarczą, pracowałem z wieloma parami młodymi i za każdym razem była to wspaniała przygoda i zabawa, a to pozawala mi posiadać już znaczne doświadczenie w tematyce ślubnej, zresztą poza doświadczeniem posiadam również fotograficzne wykształcenie. W fotografie wkładam maksymalne zaangażowanie, uczucia i pasję, ponieważ nie jest to dla mnie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim możliwość realizacji wspaniałego hobby. Posiadam zapasowy sprzęt na każdą ewentualność, a Wasze zdjęcia są na bieżąco kopiowane na zapasową kartę pamięci w czasie rzeczywistym. Posiadam oczywiście własny samochód i zapewniam sobie niezależny dojazd. Wszystkie zdjęcia poddaję dokładnej obróbce którą przechodzą wszystkie zdjęcia.

Podczas pracy nie spożywam alkoholu.

Posiadam certyfikat Katowickiej Kurii Archidiecezjalnej zaświadczający o odbytym szkoleniu dla fotografów ślubnych.

 

Pracuję na terenie całej Polski i nie ma też problemu z wykonaniem zlecenia poza granicami kraju, dysponuję dobrą znajomością języka angielskiego w piśmie i mowie.

Jeśli jesteście zainteresowani sesją zdjęciowa za granicą pomogę Wam w jej organizacji i zminimalizowaniu kosztów!

Najczęściej jednak pracuję w obrębie całego kraju i nawet wyjazd za graniczny nie jest problemem, najczęściej pracuję w okolicach:  Tychy, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Łaziska Górne, Mikołów, Bielsko Biała, Pszczyna, Kobiór, Piasek, Bytom, Będzin, Bieruń, Bojszowy, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice, Bielsko Biała, Żywiec, Zabrze, Gliwice, Warszawa, Częstochowa, Jastrzębie, Wrocław, Zawiercie, Kraków, Śląsk, Małopolska i wiele innych. 

 

 

Jestem członkiem stowarzyszenia MyWed zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych z całego świata. Należę
również do wąskiego grona fotografów ślubnych wyróżnionych i polecanych przez WESTWING:

  

                                     

 

 

 

 

 

Skomentuj przez Facebook
1 473 Wyświetleń

One Comment

  • Romania Expo

    Nasza firma od 5 lat współpracuje z Panem Blaumannem. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi jako profesjonalne, bezkonfliktowe, efektywne i efektowne zarazem.
    Romania Expo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.