Czarna Gwiazda

Wasz album może być jaki tylko chcecie! Niech będzie taki jak tylko sobie wymyślicie! Może np. być czarny i to w wielu stylach..

Czarna gwiazda
Stylowy, mega szykowny!
Twarde Karty
Sztywne karty, prawdziwy papier fotograficzny.
W dużym, stylowym complete box
Wyjątkowe opakowanie mieszczące pendrive.
Dowolny Grawerunek
Grawer wewnętrzny lub zewnętrzny w dowolny miejscu albumu!
Poprzedni
Następny

Dodatki

Akryl, okienka, grawery, kryształki Swarovskiego i wiele innych.. Album każdego rodzaju można przyozdobić wieloma rodzajami dodatków i zdobień takich jak: grawer, okienko ze zdjęciem, akrylowe wypełnienie, obszycie białą nicią, metalowe okucie czy kryształki swarovskiego. Opcji jest znacznie więcej!

Stylowe opakowanie

Niech pasuje do albumu i chroni go latami! Całość zamknięta w stylowym boxie z możliwością pełnej personalizacji, wystylizowany jak album. A może wsuwane etui lub drewniana kasetka?

Poprzedni
Następny

Środek

Album skrywa to co najważniejsze, Wasze ulubione i przez Was wybrane zdjęcia, starannie zaprojektowane przeze mnie i ręcznie wykonane przez najwyższej klasy introligatora.

USB 3.0 - SanDisk

Szybko i bezpiecznie Pendrive w środku pudła, skrywa wszystkie obrobione zdjęcia w wersjach HI-Res + Low-Res. (duża oryginalna rozdzielczość + internetowa 1080p.)

Pakiet 2+1

3 albumy, 2 małe 1 duży, lub 3 duże A Może zestaw w pakiecie z albumami dla rodziców? W Pakiecie diamentowym macie to już w cenie!!

Classic + Akrylowe okno

A może w brązie? Inna konfiguracja, linia classic pozwala na umieszczenie pendrive'a w osobnym etui i zastosowanie skóry, eko-skóry, tkanin introligatorskich czy wspaniałych aksamitów. 50 odbitek na papierze jedwabistym ZAWSZE GRATIS!!

Aksamit

Delikatny w dotyku.. Nowa linia aksamitów jest obecnie hitem! Różne kolory do wyboru..

Poprzedni
Następny

Drewno

W sam raz na rustykalne klimaty! Całość pakietu można bez dopłat przekształcić w drewno, na życzenie drewniane pudła, drewniany nośnik danych i specjalny mech.

Przewiń do góry

Twoje zapytanie zostało wysłane!

Dziękuję