Czarna Gwiazda
Wasz album może być jaki tylko chcecie! Niech będzie taki jak tylko sobie wymyślicie! Może np. być czarny i to w wielu stylach..
Dodatki
Akryl, okienka, grawery, kryształki Swarovskiego i wiele innych..
Album każdego rodzaju można przyozdobić wieloma rodzajami dodatków i zdobień takich jak: grawer, okienko ze zdjęciem, akrylowe wypełnienie, obszycie białą nicią, metalowe okucie czy kryształki swarovskiego. Opcji jest znacznie więcej!
Stylowe opakowanie
Niech pasuje do albumu i chroni go latami!
Całość zamknięta w stylowym boxie z możliwością pełnej personalizacji, wystylizowany jak album. A może wsuwane etui lub drewniana kasetka?
Może na biało?
Kolor wybierasz z szerokiej palety!
Dla wielu biel jest kolorem ślubu i jeśli należycie do tych co muszą mieć album w bieli to może spodoba wam się Białą Dama! Również występuje w wielu wersjach i odmianach.
Środek
Album skrywa to co najważniejsze, Wasze ulubione i przez Was wybrane zdjęcia, starannie zaprojektowane przeze mnie i ręcznie wykonane przez najwyższej klasy introligatora.
USB 3.0 - SanDisk
Szybko i bezpiecznie
Pendrive w środku pudła, skrywa wszystkie obrobione zdjęcia w wersjach HI-Res + Low-Res. (duża oryginalna rozdzielczość + internetowa 1080p.)
Pakiet 2+1
3 albumy, 2 małe 1 duży, lub 3 duże
A Może zestaw w pakiecie z albumami dla rodziców? W Pakiecie diamentowym macie to już w cenie!!
Classic + Akrylowe okno
A może w brązie?
Inna konfiguracja, linia classic pozwala na umieszczenie pendrive'a w osobnym etui i zastosowanie skóry, eko-skóry, tkanin introligatorskich czy wspaniałych aksamitów. 50 odbitek na papierze jedwabistym ZAWSZE GRATIS!!
Aksamit
Delikatny w dotyku..
Nowa linia aksamitów jest obecnie hitem! Różne kolory do wyboru..
Drewno
W sam raz na rustykalne klimaty!
Całość pakietu można bez dopłat przekształcić w drewno, na życzenie drewniane pudła, drewniany nośnik danych i specjalny mech.