O MNIE

 

Kilka słów o mnie;) A więc nazywam się Jacek Blaumann i jestem pasjonatem fotografii, szczególnie zawsze w fotografii fascynował mnie reportaż, bo tylko on umożliwiał bycie obserwatorem a nie reżyserem, i tak samo podchodzę do zdjęć ślubnych, podczas których niczego nie narzucam a jednie zapisuje dla Was najpiękniejsze momenty w dyskretny sposób. Fotografią ślubną zajmuję się od 2008 roku, nie przerwanie prowadząc legalną działalność, pracowałem z wieloma parami młodymi i za każdym razem była to wspaniała przygoda i zabawa, a to pozawala mi posiadać już znaczne doświadczenie w tematyce ślubnej, zresztą poza doświadczeniem posiadam również fotograficzne wykształcenie i ukończyłem Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowie (Krakowskie Szkoły Artystyczne), z dyplomem artysty fotografika. W fotografie wkładam maksymalne zaangażowanie, uczucia i pasję, ponieważ nie jest to dla mnie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim możliwość realizacji wspaniałego hobby. Świadcząc Państwu usługi, realizuję swoją pasję do sztuki, za jaką uważam właśnie fotografie, starając się jednocześnie, aby zdjęcia były najwyższej jakości i spełniały najwyższe standardy jakościowe i techniczne, oraz Państwa wymagania. Pracuję na jednej z najbardziej zaawansowanych reporterskiej lustrzanek cyfrowych – Nikon D3s oraz, niezawodny sprzęt, przystosowanym do pracy nawet w najciemniejszych kościołach. Posiadam zapasowy sprzęt na każdą ewentualność! Uzupełnienie stanowią najwyższe modele obiektywów Nikkor. Posiadam oczywiście własny samochód i zapewniam sobie niezależny dojazd. Pracuję na bezstratnym formacie RAW, który poddaje dokładnej obróbce, którą przechodzą wszystkie zdjęcia.

Podczas pracy nie spożywam alkoholu.

Posiadam certyfikat Katowickiej Kurii Archidiecezjalnej zaświadczający o odbytym szkoleniu dla fotografów ślubnych.

 

Pracuję na terenie całej Polski i nie ma też problemu z wykonaniem zlecenia poza granicami kraju, dysponuję dobrą znajomością języka angielskiego w piśmie i mowie.

Jeśli jesteście zainteresowani sesją zdjęciowa za granicą pomogę Wam w jej organizacji i zminimalizowaniu kosztów!

Najczęściej jednak pracuję w obrębie całego kraju i nawet wyjazd za graniczny nie jest problemem, najczęściej pracuję w okolicach:  Tychy, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Łaziska Górne, Mikołów, Bielsko Biała, Pszczyna, Kobiór, Piasek, Bytom, Będzin, Bieruń, Bojszowy, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice, Bielsko Biała, Żywiec, Zabrze, Gliwice, Warszawa, Częstochowa, Jastrzębie, Wrocław, Zawiercie, Kraków, Śląsk, Małopolska i wiele innych. 

 

Zapraszam do współpracy,

 

 

 

 

Jestem członkiem stowarzyszenia MyWed zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych z całego świata. Należę
również do wąskiego grona fotografów ślubnych wyróżnionych i polecanych przez WESTWING:

  

                                     

 

Skomentuj przez Facebook
326 Views

One Comment

  • Romania Expo

    Nasza firma od 5 lat współpracuje z Panem Blaumannem. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi jako profesjonalne, bezkonfliktowe, efektywne i efektowne zarazem.
    Romania Expo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.