BARTEK & MARLENA

~~ BARTEK & MARLENA Sesja Kapias ~~ Marlena z Bartkiem już od wczoraj cieszą się zdjęciami i mogą myśleć nad albumem 🙂 W między czasie mogę zaprezentować Wam efekt naszej wspólnej pracy nad plenerem! Sesja w ogrodach Kapias oraz nad zbiornikiem Pszczyna łąka 😉 Super para i piękne zdjęcia ślubne, które można zrobić w wielu miejscach na śląsku i Ogrody pokazowe Kapias to z pewnością jedno
z nich!
Sesja ślubna gdzie dominuje zieleń, kolor, kwiaty i piękne słońce to coś co lubimy! Dużo miejsc zacienionych, pół cieni i tych w pełnych słońcu. Dużo tematycznych zakamarków, między innymi ogród Japoński, Angielski czy mój ulubiony Toskański! Sesja ślubna po raz kolejny udana:) Zapraszam do oglądania! Zapraszam też na fan page!

 

 

 

BARTEK & MARLENA Sesja Kapias BARTEK & MARLENA Sesja Kapias BARTEK & MARLENA Sesja Kapias BARTEK & MARLENA Sesja Kapias

~~ BARTEK & MARLENA Sesja Kapias ~~

Marlena z Bartkiem już od wczoraj cieszą się zdjęciami i mogą myśleć nad albumem 🙂 W między czasie mogę zaprezentować Wam efekt naszej wspólnej pracy nad plenerem! Sesja w ogrodach Kapias oraz nad zbiornikiem Pszczyna łąka  Super para i piękne zdjęcia ślubne, które można zrobić w wielu miejscach na śląsku i Ogrody pokazowe Kapias to dobry przykład takiego miejsca.

 

 

z

https://www.facebook.com/jacekblaumannfotografia/ śl

Zapraszam też na fan page!

Zapraszam też po więcej zdjęć!

http://jacek-blaumann.pl/portfolio-2/sesja-plenerowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.